Szpilki i jeansy to hit sezonu!

Modne stylizacje dla kobiet dzielą się na takie, które przystoją paniom w każdym bądź prawie każdym wieku jak również na takie, które zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet starszych, dojrzałych czy też bardzo młodych. Okazuje się, że wśród tych bardziej uniwersalnych stylizacji znajduje się coraz bardziej popularne i widywane na ulicach połączenie, czyli szpilki i jeansy, w szczególności oczywiście jeansy typu rurki.

Jakie jeansy damskie wybrać?

Mimo, że połączenie to teoretycznie nadaje się do każdej pani, w każdym wieku, to jednak nieco inaczej wygląda to jeśli chodzi o sylwetkę. Wiadomym jest, że najlepiej będą prezentować się panie szczupłe, jednak nie oznacza to, że ktoś posiadający nieco bardziej muskularną posturę nie będzie mógł ubrać się w taki właśnie sposób. Należy pamiętać, że zawsze kluczem do sukcesu jest oczywiście umiar. Wystarczy dobrać odpowiednie spodnie, nie za obcisłe i bluzkę, aby wyglądać naprawdę zjawiskowo.

Pamiętaj, jak bardzo kluczowy jest w tym momencie kolor dobieranych rzeczy – w przypadku osób mniej szczupłych zaleca się ciemniejsze spodnie, ale uwydatnienie butów jakimś ciekawym kontrastującym kolorem.

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *