Stylizacja do pracy – elegancko, ale wygodnie

Pójście do pracy od bardzo wielu osób wymaga ubrania się w odpowiedni sposób. Istnieją firmy, w których obowiązuje tak zwany dress code, ale i takie, gdzie zauważalna jest stu procentowa dowolność. Pytanie brzmi więc – jak ubrać się do pracy elegancko, bowiem tego wymagają zasady firmy, ale jednocześnie wygodnie?

A więc jak ubrać się do pracy?

Na szczęście istnieje taka możliwość, szczególnie, że modowe stylizacje cały czas przechodzą metamorfozy, a projektanci nie spoczywają na laurach. Mężczyźni mają znacznie łatwiej – w ich wypadku najbardziej popularną opcją jest ubranie jeansów, adidasów bądź bardziej eleganckich spodni, koszuli bądź marynarki i tshirta. Kobiety mają teoretycznie większe pole manewru, ale tak naprawdę trudniej jest w tym gąszczu znaleźć coś naprawdę odpowiedniego.

Jaka sukienka do pracy będzie odpowiednim wyborem?

Dla pań najbardziej bezpieczną opcją jest właściwie podobne rozwiązanie – zamiast marynarki żakiet, do tego jeansy i wygodne, ale eleganckie buty. Można zastosować też opcję koszulki typu body, eleganckich spodni i butów. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ale i eleganckie.

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *