Męskie stylizacje – co ubrać na randkę

Najnowsze badania dotyczące zachowań ludzi wskazują jasno, że uwagę na swój wygląd zwracają już nie tylko kobiety, ale coraz częściej również mężczyźni interesują się tą tematyką nieco dogłębniej. Faceci wiedzą, iż kobiety szukają mężczyzny z prawdziwego zdarzenia, ale jednocześnie powinien być to mężczyzna zadbany, który ładnie pchnie i potrafi dobrze się ubrać. Szczególne znaczenie ma to na pierwszej bądź nawet i kolejnej randce.

Pytanie brzmi więc, jak ubrać się na randkę?

Aby znaleźć odpowiedź warto przejrzeć w sieci propozycje i spróbować dopasować je do siebie. Istnieje ogromna ilość stron internetowych, które poświęcone są modowym stylizacjom również dla Panów. Podczas ich przeglądania należy jednak pamiętać o tym, że kluczowe jest dobranie stroju do sylwetki, co w przypadku mężczyzny wbrew pozorom również ma znaczenie. Krój spodni i bluzka bądź koszula musi odpowiadać – mniejszy problem mają panowie szczupli, aczkolwiek i oni mogą popełnić błąd.

Jeśli chodzi o rozwiązanie modne i jak najbardziej eleganckie, idealne na pierwszą randkę i przede wszystkim bezpieczne, to poleca się oczywiście garnitur, tshirt i jeansy oraz sportowe buty. Pod warunkiem, że nie wybieracie się do bardzo eleganckiej restauracji.

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *