Do marynarki koszula czy t-shirt?

Nowe trendy


Ostatnimi czasu zauważalne są bardzo duże zmiany w obrębie zachowań modowych – coś, co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia, dzisiaj okazuje się być bardzo modne. Idealnym przykładem jest zakładanie pod marynarkę tshirtów, zamiast koszuli, które jeszcze jakiś czas temu wydawały się być wręcz obowiązkiem. Pytanie brzmi jednak, czy taką zamianę można zastosować w każdym wypadku, czy może jednak jest to strój, który nadaje się wyłącznie w stosunku do konkretnych okazji?

Specjaliści twierdzą, że jak najbardziej marynarka i tshirt to rozwiązanie modne i ciekawe, jednak powinno być wprowadzane w życie wyłącznie w sytuacji, kiedy nie oczekuje się od nas tak bardzo formalnego stroju. Nierzadko mężczyźni pojawiają się tak w pracy, na spotkaniach bądź nawet i przemawiając do publiczności. Wszystko zależy jednak od tego kim jest odbiorca.

Jak się ubrać na rozmowę o pracę?

Nie poleca się powyższego stroju na przykład na okoliczność zdawania ważnych egzaminów bądź rozmowy o pracę. Warto też zwrócić uwagę na to jak ubiera się rozmówca.

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *