Krawat czy muszka?

Wybierasz się na poważne spotkanie, ślub bądź imprezę albo randkę i zastanawiasz się nad doborem odpowiedniego stroju? Nie masz pewności, czy garnitur ze spodniami jeansowymi będzie dobrym połączeniem. A może stawiasz na nieco większą elegancję, jednak nie wiesz, czy dobrym wyborem będzie muszka czy może jednak krawat?

Jak nosić muszkę męską?

Jeszcze niedawno odpowiedź byłaby jak najbardziej prosta i wyłącznie jedna – nikt nie poleciłby mężczyźnie przyozdabiania się muszką. Taka opcja dawno wyszła z mody. Czy aby na pewno? Okazuje się, że dzisiaj bardzo wiele elementów modowych wraca do łask. Tak jak modne stają się dzwony albo ogrodniczki, tak wśród mężczyzn coraz częściej stosuje się muszki. Bardzo ważne jest jednak odpowiednie dobranie konkretnego elementu do okazji i ogólnego ubioru.

Podczas gdy krawat będzie pasował prawie zawsze, niestety z muszką już tak nie jest. Oczywiście coraz częściej zdarza się, szczególnie w większych miastach, że młodzi chłopcy ubierają muszki jako element garderoby na przykład na imprezę, jako coś wyróżniającego. Można i tak, ale starszym to już nie przystoi i warto jest zwracać na tę kwestię znacznie większą uwagę.

blabla

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *